| SerenaSmiley a întrebat:

Daca e sa iesiti pe afara cu un prieten (nu iubit, prieten cu care va intelegeti bine) de sex opus ati accepta sa va pupe pe obraz? Ati avea vreo problema daca sa il pupati si voi pe obraz?
Motivati raspunsul.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o problema pentru ca stiind cate penisuri a pupat mi-e cam scarba sa o las sa ma pupe pe fata.

| Iulia8659 a răspuns:

Nu este nimic iesit din comun, tineretul din ziua de azi este altfel. Si fetele si baieti care sunt amici se pupa pe obraz cand se intalnesc sau in alte cazuri. Este ceva normal

| SerenaSmiley explică (pentru Iulia8659):

Cunosc niste prieteni. Fetei ii place de baiat, dar cand a dat sa o pupe pe obraz a ridicat mana putin ca sa il respinga. P.S. fata are 20 si baiatul 25

| Iulia8659 a răspuns (pentru SerenaSmiley):

Nu inteleg de ce a vrut sa il respinga. Pana la urma e vorba doar de un pupic pe obraz. Nimic iesit din comun. Ar trebui sa incerce sa nu fie asa. Baiatul o sa zica ca e genul de fata salbatica.

| AddeAndre14 a răspuns:

Daca ai prieten, te sfatuiesc sa nu il pupi pentru ca pe iubitul tau il poate deranja asta. Dar e la moda chestia cu toata lumea pupa pe toata lumea."Repede nici nu ne-am cunoscut dar hai sa ne pupam." Mie sincer nu imi plac chestiile cu oricine ma intalnesc il/o pup, doar cu rudele pe care nu le-am vazut de luni/ani de zile, in rest, nimeni nu merita buzele melelaughing

| neutrino a răspuns:

Intre doua cunostinte, cu atat mai mult intre doi prieteni (in sensul de amicitie), pupatul pe obraz este un simplu gest de...prietenie si chiar de politete! Ca este foarte posibil ca unul dintre cei doi deja sa-si faca planuri si sa viseze frumos, asta este cu totul altceva.

| Torres92 a răspuns:

Rar auzi asa ceva...
Cica il place, dar il respinge...
Cred ca are ceva la cap tipa aia.

| CheshireDeadCat a răspuns:

Cum sunt persoane cărora nu le place să se îmbrăţişeze, aşa sunt persoane cărora nu le place pupatul ăsta cu fiecare cunoştinţă. Per general e ceva normal, în special între prietenii mai apropiaţi. În cazul pe care l-ai spus, s-ar putea ori să se fi ruşinat, ori să o fi luat drept impoliteţe dacă nu se cunosc încă prea bine.
Pace!