| greenmile00 a întrebat:

Daca e sa te intreb asa... pe direct! tu de ce te crezi frumoasa?

Uite si un site pentru tine: http://fete-singure.miradct.com

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Este oribilă! Ce vezi tu frumos la ea? Ce-i cu tine?

| lplostonyou a răspuns:

Fain blogul, dar am si eu o intrebare stupida, de ce nu exista si un blog intitulat Baieti Singuri pentru fetele care vor sa agate baieti singuri happy Ar avea mare succes deoarece mai sunt si baieti singuri nu numai fete happy

| DenisaAbdn a răspuns:

Nu ma consider neaparat frumoasa, dar am un farmec personal care vine poate din increderea in mine, respectul de sine si bun simt, degajarea cu care privesc lucrurile, uneori maturitatea unei femei dar cheful de viata al unei fetite. Si poate o anumita dragalasenie in felul cum zambesc, inclin capul sau rasucesc pe deget o suvita de par. In plus sunt Sagetator, iar daca luam in considerare faptul ca despre Fata Sagetator se spune ca este Don Juana Zodiilor...Pazea!

| Andra_3863 a răspuns:

@Nobody4Nobody ala e un site cu mai multe fete,nu doar una.happy

Eu ma consider frumoasa pentru ca atunci cand sunt trista,nu arat. Zambesc,rad,glumesc,nu pun mare baza pe machiaj si nu prea bag in seama dezamagirile,nu beau decat ocazional, si nu fumez. Pana la urma, am doar o viata si nu vreau sa imi bat joc de ea.happy

| greenmile00 explică:

@chiorul... eram chiar curios legat de intrebarea asta. Poate combin si ideea de reclama, dar nu numai.

| greenmile00 explică:

@brokeninside... esti constienta ca pe un site de fete singure, 80% din vizitatori sunt baieti singuri?
iar pe un site de baieti singuri, 80% din vizitatori, ar fi tot baieti singuri care ar dori reclama laughing