| anonim_4396 a întrebat:

Daca e sa vorbim de perfomante sexuale, care considerati ca este timpul mediu sau maxim de mentinere a unei erectii constante?
Fiindca eu cand obisnuiesc sa ma masturbez ma tine erectia cat vrea muschii mei big grin insa obisnuiesc sa ma opresc cam dupa vreo 2 ore doar din motive de siguranta si organul sexual sta in erectie constanta big grin pe toata aceasta durata, plus ca de fiecare data incerc sa bat un nou record.
De asta m-ar interesa sa aflu care este recordul la acest capitol?

1 răspuns:
| Viorel_Baa_Nu_1981 a răspuns:

Mai taie din ele dale dreeecu
cautati si tu o fata