| BamBum_3904 a întrebat:

Daca ea a facut sex oral, mai este virgina?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fiindca a avut deja contact sexual.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Virgina este o persoana care nu a intretinut relatii sexuale. Dar fizic pierderea virginitatii se produce prin ruperea himenului. Erau nenumarate povestile cu domnisoare care voiau sa se marite virgine si foloseau alte orificii, imi si imaginam viitorii soti laudandu-se la prieteni in timp ce prietenii isi dadeau coatelaughing

| Pho3nix a răspuns:

In gura, nu!
Vezi ca ramas insarcinata.

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, dezvirginată la gură...

regis
| regis a răspuns:

Chiar daca himenul este la locul lui, nu mai este virgina.

| cretzufinish a răspuns:

Dupa notiune, cuvantul "virgin/a" se traduce "neatins", deci indiferent de tipul de sex, dupa acesta nu te mai poti numi virgin/a.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Nu.Numai estehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Linna a răspuns:

laughing Mai este.Ptr ca nu a intretinut relatii sexuale happy adica.:d depinde ce a facut inaintewinking!

| Neverever a răspuns:

laughing cred ca sunt de acord cu Ionica:p am vazut p aici raspunsuri ca nu mai e virgina. Nu stiu de ce unii vorbesc atat fara rost. De multe ori o fata face sex oral si nu mai mult pentru a impaca 2 persoane: pe ea insasi, deoarece doreste sa ramana virgina (nepenetrata sexual) si pe prietena-so, tipul care "nu mai rezista", iar don'shoara il iubeste prea mult ca sa-l lase p Mister Needs. happy

| T30D0RA a răspuns:

Da, normal, Doamne!

| Mihaela_5169 a răspuns:

Fizic da, este dar sentimental nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Termenul de "virgin/a" se refera la o experienta pe care un individ nu a mai facut-o pana atunci. deci...nu mai e virgina in gura. dar in.vagin, da lol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este, dar nu si in gurahappy...omg!hee heece intrebare, cred ca nu ai nici 2ani la minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa o luam asa in gura nu, sentimental nu dar in vagin da:p

| BamBum_3904 explică:

Sorry guys sora-mea tot pune intrebari de pe contul meu laughing Lol! dar e tare aflu ca a facut oralelaughing

| geaninutza_1811 a răspuns:

Da normal ca mai e virgina