| BlackScorpion07 a întrebat:

Daca ejaculez o intrebare cate raspunsuri se pot naste? thinking (aceasta nu este o intrebare pusa la plictiseala, vreau sa vad ce raspunsuri primesc din punctele de vedere al altorabig grin)

9 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Fara numar. Dar cred ca nu e categoria potrivitabatting eyelashes

| crina_7032 a răspuns:

Esti cam nesimtit nu crezi?

| anaservic a răspuns:

Esti horny?laughing

| php a răspuns:

Ce stupid esti ...lasa`te fratewinking

| TeoPT a răspuns:

Două, maxîm șasă.laughing

| Neimportant a răspuns:

Se pot naşte multe răspunsuri deci foloseşte prezervativu xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se nasc raspunsuri, se nasc mai multe intrebari big grin ( 2 maxim da depinde in ce specie ejaculezi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde iti dai drumul -la intrebare.io ultima data am ejaculat in forma de semnul mirarii.o linie si un punct. oare ce sa insemne? ca s-a cam terminat? ceva de genul; de ce ma mai chinui?

| alexiaa a răspuns:

Milioanetongue