| DanaCherry a întrebat:

Daca esti in clasa aVa... ce semne ar putea da un baiat ca te place?

12 răspunsuri:
| heise a răspuns:

La aceasta varsta nici un copilandru nu stie ce inseamna cu adevarat dragostea. Vezi-ti de tabla inmultirii si ai grija cum iti afisezi sentimentele. In acest secol numai gasesti baieti seriosi, care sa aiba un viitor si sa le pese de trupul ce este langa ei (crede-ma, eu mai am un an si intru la liceu). Acum incerc sa fiu cat de cat "dulce" ca sa nu-ti frang visele, sperantele si poate lumea imaginara (de basm) asa cum a facut tata (unul dintre cei mai mari crtici si alcoolic de da pe dinafara, dar asta nu conteaza).

| simiiii a răspuns:

Heii! intr`a 5 surprise laughing) hmm nu stiu big grin dka se da pe langa tine sh vbeste de Barbieblushing)

| darrio2007 a răspuns:

Te lasa sa copiezi.Sau iti duce ghiozdanul dupa ore.

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Poate sa se uite la tine in continuu, dar cand il privesti tu el sa para ca se uita in alta parte, poate sa stea foarte aproape de tine. Ar pitea sa retina amanunte care te deranjaza sau cu care esti de acord(de exemplu daca tie iti place inghetata cu ciocolata si caramel, nu cea de vanilie si ciocolata) si iti va aminti asta dupa o suta de ani dupa ce ai spus-o.winking Succes si sper ca te-am ajutat.

| forever4you a răspuns:

Hmm...baietzii acum mai nou sunt niste prostii care'si bat joc de fete si la frang sentimentele(unii baieti)nu te mai amagi singura si du'l dracului si pe el si semnele astea care ti le da ca cica te'ar place crede'ma scumpo' ca o sa te ranesca foarte mult daca ii cazi in plasa tu nu trebuie decat sa'l lasi in pace si sa nu-l bagi in seamawinking

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Va rog sa nu vbiti la general tongue nu toti baietii sunt asa... inca nu v-a spus nimic despre el. Ca sa iti rasp la intrebare... s`ar baga in seama cu tine, ar sta pe langa tine, s`ar uita foarte des la tine si o sa-ti mai si sufle putin in clasa a 5 a laughing. Oricum daca tu nu il placi ce conteaza daca el te place? tongue

| Dede741 a răspuns:

Poi in clasa a 4... te tine de mana se uita la tine in ore. te priveste insistent...happy

| alecsutza_4184 a răspuns:

La varsta asta nu pra sti ce este acela un sentiment de dragoste si esti putin confuz...
mai bine iti vezi de viata lasi iubirea pentru mai tarziu

| anananana a răspuns:

Buna Dana` :* eu nu cred ca la varsta ta este importanta dragostea si totusi am sa iti raspund la intrebare : eu una cred ca daca un baiat te place - sta langa tine mai tot timpul, vorbeste mai mult cu tine, in ore se uita la tine, afara se tine dupa tine - cam astea ar fi semnele. Eu sper ca te-am putut ajuta. Bafta :*

| dariuzzza a răspuns:

Daca te tachineaza doamnee este cel mai usor lucru posibi; llll

| Giulia_6293 a răspuns:

Da, sunt in clasa a5ea si crede-ma ca ma plac 5 baiteti.Deci in primul' rand vorbesc cu tine, rad cu tine.si daaca se poate stau chiar si langa tine. Poate si gesturi mai indraznete cum ar fi sa-ti puna mana pe fund; Dnu ca mi s-a intamplat, fach si eu fantezii. Sper ca stii acum.papa

| Giulia_6293 a răspuns:

Aaaaa, si se uita la tine in ore si daca te uiti in ochii lui se intimideaza, mi so intamplat.