| SpoiledBrat a întrebat:

Daca esti in relații ai voie sa privești alte persoane?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Nu. Legea spune ca atunci cand te afli intr o relatie trebuie sa iti tii in permanenta mainile la ochi ca nu cumva sa vezi din greseala vreo alta persoana.

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Admirativ da, pe furis ca in rapirea din Serai.

| dullcat a răspuns:

Categoric nu, trebuie sa porti ochelari de cal.laughing Lasand gluma la o parte, crezi ca inselatul = privit? Normal ca ai voie sa te uiti la ceilalti, altfel te trantesti de oameni pe strada, te lovesti/impiedici etc.

| FreddieM a răspuns:

Frumosul atrage priviri, nu e greșit, doar fii discret ca să nu stanjenesti partenera/ul.
Cheers

| Rux04 a răspuns:

Dacă privim pe altcineva nu înseamnă că ne și culcăm cu persoana respectivă unii dintre noi.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Raspunsul meu este nu! trebuie sa fi idedicat trup/suflet persoanei iubite(in cazul meu pisicul meu in varsta de 2 anisori!)

| everything29 a răspuns:

Da,asta in cazul de nu esti orb.