| unspokenn a întrebat:

Daca esti insarcinata, dupa cat timp de la actul sexual se incep a manifesta semnele? laughing)

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam la 5 saptamani. Dar numai in aproximativ 40% din sarcini. Restul sunt lipsite de semne in primul trimestru, in afara, desigur, de lipsa unei menstruatii normale.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mai devreme de 5-6 saptamani. Bineinteles ca primul semn ar fi intarzierea menstruatiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După 4-5 săptămâni. Începe cu întârzierea menstruatiei.Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Dupa circa 2 luni.