| Albãstriţaxx a întrebat:

Daca eu incep de fiecare data convorbirile pe mess/facebook cu el...crede ca sunt cam."disperata"? big grin [App, de salutat, el ma saluta primul cand ma vede pe strada laughing ]

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabl ca asta crede dar in sensul bun si pe strada normal baiatul saluta primul

| Ando1dul a răspuns:

DA...si prietena mea face la fel si e cam disperata laughing

| neutrino a răspuns:

Asa se pare.

| τττ a răspuns:

Ar trebui sa il lasi si pe el sa te caute, nu doar tu. Vorba aia, esti fata si trebuie el sa faca primul pas, nu tu.Din cand in cand, poti sa-l abordezi si tu.
Succes!

| LaNaibaa a răspuns:

Pai. de exemplu cand esti si tu si el pe mess /facebook. lasa`l si pe el sa inceapa.

| Catalina34 a răspuns:

Nu esti disperata.dar asa e cand iti place cineva..lasa-l un timp sa vezi daca te va baga el in seama!:*sper ca ti-am fost de ajutor