| RaZvAnZzZzz a întrebat:

Daca eu vreau sa cuceresc o fata (cea mai buna prietena) care ea are deja un prieten pe care nu-l iubeste si sta cu el doar de plictiseala cum as putea-o cucerii pls. Multumec mult

Răspuns Câştigător
| scumpikaalexa a răspuns:

Draga Razva parerea mea este ca sa cuceresti o fata trebuie ca sa vorbesti frumos cu ea sa ii cumperi un cadou si sa ii zici ca este frumoasa, dar acum depinde daca la fata ii place de tine ca daca nu ii place de tine degeaba nu rezolvi nimica.BAFTA

2 răspunsuri:
| Ale14me a răspuns:

Pai ai putea incepe cu lucrurile care ii plac, gandeste-te si fa ceva care sa o surprinda placut, fa-i complimente, spune-i lucruri frumuoase fa-o sa se simta bine in compania ta, invit-o apoi undeva sa iesiti. Marturiseste-i sentimentele tale.

| ionika17 a răspuns:

Poi daca esti cel mai bun prieten al ei, cred ca sti ce ii place.Fa-i un cadou, da-i de inteles ca o placi, spune-i ca e frumoasa. Daca esti mai indraznet intreab-o direct daca te place! Bafta! Pa, pa