| nicku92 a întrebat:

Daca exista certuri dese intr-o relatie, cum credeti care a-r fi cauza majora?

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Lipsa de dragoste pe care nu i-l mai poti oferi din motive obiective. te uiti dupa alta. intotdeauna dragostea, te duce la certuri. banii si alte chestii spuse de toti nu sunt deloc motivul principal.

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ceva a disparut, ceva s-a rupt! vb cu ea despre asta! poate e in vizorul ei altul, sau a aparut in viata ta alta fata, lipsa timpului liber, nu stiu.depinde de fiecare relatie cu ce se confrunta, care ii sunt problemele. cheia succesului e comunicarea!

| HelpBoy a răspuns:

Lipsa de comunicare, poate ca va mintiti unu pe altu nu cred ca neaparat bani sau sexul.

| Ligia12345 a răspuns:

Eu cred ca gelozia... si mai ales daca nu exista sinceritate si incredere unul in altul

| ateu123 a răspuns:

Banii sunt mereu motivul principal sau sexul,orice lucru are un pret femeia vrea sex,banii,tandrete,iubire, intelegere, respect ca sa iubesti inseamna sa i te daruiesti complet pers iubite

| WizKhalifaa a răspuns:

Depinde. Am trecut si eu trec prin asta, am o relatie de 1 an cu o fata si nu era zi fara sa ne certam. E grav cand itervine monotonia. Incearca sa aduci mereu ceva nou in relatie, alte locuri de intalnire, dc nu si alte pozitii sexuale, prieteni noi (cu care sa iesiti aman2 nu doar tu laughing )...