| ursuuu a întrebat:

Daca fac abdomene si extensii imi cresc sanii?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu chiar. Daca o sa slabesti si o sa-ti intaresti musculatura. Daca vei face mai mult sport, atunci da... este posibil sa-ti creasca si formele, dar trebuie munca indelungata, timp de mai multe zile, saptamani, luni trebuie sa repeti aceste exercitii.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Iti creste capu'...maca!

| Aliutza a răspuns:

Imi pare rau, dar nu iti cresc sanii daca faci abdomene si extensii. Aceste exercitii sunt bune pentru muschii abdominali, fesieri si pentru muschii coapselor, deci nu trebuie sa renunti la ele.
Pentru sani, impreuneaza`ti mainile in fata pieptului, cu coatele indoite. Apasa cu ambele palme, una pe cealalta si vei simti cum ti se incordeaza muschii pieptului (da, si fetele au muschi sub sani). Mentine pozitia timp de cateva secunde (de regula 10), apoi relaxeaza`te pentru cateva secunde. Repeta de cate ori crezi ca e nevoie si o sa-ti fortifici muschii pieptului, ceea ce va da impresia ca ai sanii mai mari.
Succes!

| alberto_7264 a răspuns:

Cel mai bine te uiti la mama ta. Dc ea are nr 4 sau 5, inseamna ca si tu ii vei avea la fel, asa ca nu ai de ce sa te ingrijorezi, fiecare baiat e diferit si are palceri diferite ale marimi sanilor, de exemplu, mi imi place nr 3 sau 4 maxim, inca e prea mare, ca dupa nastere, femeile le cresc sanul si mai mare, asa ca ai grija si nu grabi procesul. toate la timpul lor.

| ShadowAngel a răspuns:

Ei iti creste p##a