| r0x1 a întrebat:

Daca fac dragoste cu partenerul pentru prima data imi vine ciclu chiar daca am mai avut in acea luna ciclu?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa ai o sangerare asemanatoare menstruatiei dupa inceperea vietii sexuale.

| albastrel a răspuns:

Maaa fetito unde traiesti? Ai net, ai cont pe TPU, mai mult ca sigur si pe hi5 si nu stii ce se intampla cu, corpul tau cand te dezverginezi?

| julieta a răspuns:

Nu draguta nu iti vine doar ca iti vor curge cateva picaturi de sange., luna urmatoare cand va trebui sa-ti vina menstra iti va intarzia putin datorita modificarilor suferite odata cu inceperea vietii sexuale, asta in caz ca te protejezi si nu te alegi cu o sarcina nedorita, pentru ca poti sa ramai insarcinata de la primul contact sexual.folositi "caciulita" pentru a nu iti provoca dureri de cap mai tarziu

| AsU_2581 a răspuns:

Nu nuwinking

| floaredetrandafir a răspuns:

Nu are nici o legatura in timpul actului sexual iti vine putin dar nu e sigur nici asta daca ai un himen elastic e posibil sa nu se rupa dupa primul act

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu arec cum sati mai vina