| zzuuzzuu a întrebat:

Daca fac gimnastica/aerobica imi cresc sanii?

Răspuns Câştigător
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Iti antrenezi muschii, si da, exista o mare posibilitate. pe viitor ii vei avea foarte fermi.

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat. Daca esti baiat, slabe sanse laughing Iar daca esti fata, iti cresc oricum happy

| GeosBIOS a răspuns:

Intreab-o pe Sanziana Buruiana.

| zzuuzzuu explică (pentru GeosBIOS):

Multumesc de raspuns chiar asa am sa fac happy

| oanamu a răspuns:

Iti cresc daca faci antrenamente in zona lor. Motivul pentru care iti cresc este ca iti vei intari muschii de acolo. Dar pentru ca sanul e format din grasime, cand o sa te lasi de aceste antrenamente, iti vor scadea si muschii in timp. Ideea este ca daca vrei sani mai mari, nu de la aerobic ii vei avea happy