| r0x1 a întrebat:

Daca fac pentru prima data dragoste cu parteneru imi vine menstruatia chiar daca am mai avut in acea luna menstruatie?

5 răspunsuri:
| Tessy a răspuns:

Nu are de ce sa iti vina, in cel mai rau caz ar putea sa nu iti mai vina vreo 9 lunihee hee

| Tessy a răspuns:

Rau*

| floaredetrandafir a răspuns:

Nu nu iti vine

| ioanacioco a răspuns:

Nu, stai linistita, se intampla sa-ti intarzie o luna(poate, mie asa mi s-a intamplat, in luna in care mi-am pus'o nu mi-a mai venit ciclul)se deregleaza din cauza schimbarilor care au loc in corpul tau

| alinafc a răspuns:

Nu iti vine menstruatia laughing In cazul in care esti virgina, poti avea o sangerare minora, daca ti se rupe himenul. Si spun daca pentru ca e posibil sa-l ai elastic, caz in care nu se rupe.