| Gamer4SuntSmek a întrebat:

Daca fac sex cu o fata si o fac cu un prezevativ(sunt baiat) ma mai dezvirginez?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Logic ca da, plus ca si daca nu ti se rupea ața din cauza prezervativului, din punct de vedere moral tot te dezvirginai.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa zisa ''dezvirginare'' a baietilor se produce in momentul in care este intretinut primul contact sexual indiferent de modul in care se produce aceasta, cu sau fara prezervativ. De asemenea trebuie sa stii si faptul ca ruperea ''atei'' se produce de regula in medie la 1 din 10 baieti. Succes la sex!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Normal ca da, prezervativul este doar o protectie.

| mont a răspuns:

Stai cuminte, lasa-l incolo de sex!