| hUnTERRRRRR a întrebat:

Daca fac sex cu prezervativ ma dezvirginez? Eu fiind baiat

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ca băiat, se consideră că nu mai ești virgin, prima dată când faci sex, indiferent cum.

| SonOfMississippi a răspuns:

Normal! Nu conteaza cum te protejezi, acelasi act consumi. Felicitari, devii barbat! Succes

| HazelEyes77 a răspuns:

Tot act sexual se considera cu prezervativ sau fara...si da automat iti pierzi virginitatea.

| mihai69 a răspuns:

Dacă faci doar cu prezervativul - rămâi virgin. Dacă pe lângă el, introduci organul ȘI într-o fată - cu siguranță nu mai vei fi virgin după aceea!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca faci sex cu o fata da te deazvirginezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci sex cu o fata indiferent daca faci cu prezervativ sau fara, te dezvirginezi.

| PopaCristian a răspuns:

Cand o bagi prima oara in vagin, cu sau fara prezerativ, atunci iti pierzi virginitatea, atunci te transformi din baiat in barbat. happy La fel si la fete, prima oara cand patrunde in vaginul lor un penis erect, sunt dezvirginate si se transforma din fata in femeie.