| Mihai875447 a întrebat:

Daca fac sex in baie (in timpul bai) protejat poate partenera sa ramana însărcinată? Daca se scurge din prezervativ?

5 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a se putea produce o sarcina in conditiile descrise este atat teoretic cat si practic imposibila. Totusi ar fi bine/indicat sa stii ca o sarcina nu se poate produce oricand si oricum fiindca trebuie sa fie indeplinite anumite conditii. In primul rand femeia trebuie sa fie in perioada fertila a ciclului menstrual. In caz contrar chiar daca ajunge sperma in vagin NU se poate forma/naste o noua forma de viata. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual este protejat este imposibil sa ramana gravida.

| vocea a răspuns:

Este imposibil sa ramai gravida, faci protejat nu ai stres.

| MaryLoveMyLife a răspuns:

Imposibil happy