| maria91 a întrebat:

Daca faci sex anal iti creste fundul?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

La fel de mult cum iti creste nasul atunci cand minti.

30 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

| CevaNormal a răspuns:

Pai cine stie poate,, aparatul'' lui este fermecat si face sa creasca totul de ce se atinge...laughing))))))

cami
| cami a răspuns:

Dumniezaule rolling on the floor... Cum poti sa crezi asa ceva? Ce face? Cresc muschii pe tine? Si esti si tu destul de maricica.

| SweetCandy a răspuns:

Nu insa te pomenesti cu fisuri analestraight face

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Prostiiii bineinteles ca nulaughing

| Cryssy a răspuns:

Nu. Incearca totusi daca te intereseazawinking

| yuli10 a răspuns:

laughing ma indoiesc

cineva vrea sa te convinga sa incerci si voia sa expuna o parte pozitiva? laughing

| oz a răspuns:

Hahaha...nu...se dilata anusul...happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu, dar cu siguranta rezolvi problema constipatiei fara sa mai dai banu' pe supozitoare.

| Instinkt a răspuns:

Daca fAci sex oral devii mutalaughing? intrebarea asta nu are rost nu se intampla asa ceva si nu uita prezervativu nu trei sa lipseasca dc nu vrei un bebelove struck

| bluerose a răspuns:

Deci femeile care au fundul mare...nebunaticelor laughing

| cris82ro a răspuns:

Nu! laughing Doamnelaughing cum sa se intample astalaughing)

| Chuck a răspuns:

@Flav: Scuze, am vrut sa dau inteligent si am dat stupid laughing. Oricum raspuns de nota 10.

| lifeForJesus a răspuns:

Poate iti creste pofta...hee hee

| purelove a răspuns:

Mda... sincer... fara sa jignesc cred ca e una din cele mai amuzante intrebari ce le-am citit pana acum... Mie mi se pare o foarte mare prostie. Daca ai primit o propunere pentru sex anal, inseamna ca cel care ti-a facut-o voia sa te convinga ca exista si o parte buna in asta. Realist vorbind, ce bine ti-ar putea face sexul anal? Din contra...cred ca te-ai cam juca cu sanatatea ta. Oricum acum ramane la atitudinea ta...

Răspuns utilizator avertizat
| twidi a răspuns:

Asa se zice....ca se face bombat si mai frumos.Nu am incercat ca sa stiu big grin.

| xtina a răspuns:

Nu se poate...nu am incercat dar e ilogic! si lasa miturile babesti!

| jo_7646 a răspuns:

Nu iti creste fundul...iti creste apetitul!hee hee

| aumih16 a răspuns:

Da cresc si sanii chiar serios nu iti mai trebuie silicoane in fine la fund da bineinteles ca la fel creste ca partea feminina cel putin inghite linge si suge la sperma mama mama zice spune ceva de genul o da imi place ce buna gustoasa cremoasa delicioasa este si uite asa fata sau femeia e nesatula cand vine vorba de sperma lichid seminal ea asa zice spune nu vreau sa fac sex de nici un fel dar barbatul sau baiatul se opune zice spune treci incoace la mine si atunci femeia fata nu poate sa refuze iti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu îți crește fundul, dar te îmbogățești cu hemoroizi, rupturi de mușchi, etc.
Toaletare se face foarte bine, folosirea prezervativului și a unui lubrifiant pe bază de apă dacă vrei să faci un astfel de "sport", deși eu nu-l recomand absolut nimănui.
E viața ta, faci ce vrei cu ea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce motive mai scornesc baieti astia doar doar sa te convinga sa faci sex anal, nu te mai lua dupa toti cunoscatorii, oriunde ai face sex nu castigi nimic, poate doar un orgasm(slabe sanse) sau o sarcina hai pabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ala pe care toci patrunjel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista vreo legatura intre marimea fundului si sexul anal. totusi stiu o fata care practica si are un fund dragut. Cine stie? Inteleg riscurile sexului anal, patogene etc. Dar vad filme si vedete porno care incalca toate recomandarile gasite pe net despre acest lucru si ma pune in dubii. Ideea este urmatoarea:daca ti e frica sa nu iti creasca fundul, linisteste-te. Daca vrei sa iti creasca fundul, cauta alta cale. Daca vrei sa incerci sex anal macar fii precauta. poate nu e asa de rau. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda ...am facut sex anal cu ubita mea si mi se pare ca are fundul mai mare, mai sexy mai nu stiu cum. Sper sa nu credeti ca am luat-o razna...bafta

Răspuns utilizator avertizat
| anca_4185 a răspuns:

J eu am facut sex anal ca iubitul meu de 4 ori.si a fost groaznic.doare foarte tare ...insa nu este adevarat ca iti creste fundu...cand eram ca el(pentru ca acum ne-am desp) eram slaba din cauza ca faceam dragoste ff des. dupa ce m-am desp de el m-am ingrasat si am uyn fund foarte dragut, bombat.asa ca fetelor nu mai credety toate tampeniile pe care vi le spun partenerii!

| anca_4185 a răspuns:

Si eu am facu sex anal si degeaba//. doare fff tare.nu e adevarat ca iti creste fundu.