| Mihaelamk1234 a întrebat:

Daca faci sex anal iti creste fundul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,nu are legatura una cu altul

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, iti va creste in mod sigur, insa NU fundul ci GAURA (neagra) care se va LARGI direct proportional cu grosimea penisului care ti-o penetreaza.

| Freya1 a răspuns:

Te-a mintit ca sa accepti sexul anal asa-i? big grin

| minrest a răspuns:

Dar de ce tocmai fundul? Doar nu faci cu fesele. Si intre sani, iti cresc sanii?

| minrest a răspuns:

Nu iti creste fundul, dar iti scade nasul. Pentru ca te doare, pentru ca lasi miros, pentru ca lasi mizerie (cel putin culoarea), iti scade nasul fata de prietenul tau, el te-a vazut in ipostaze umilitoare pentru tine, nu te mai poate idealiza.

| octa2021 a răspuns:

Daca vrei sa iti creasca fundul, uitata-te pe Youtube la tutoriale de sport.

| dorin1995 a răspuns:

Nu. pentru ca daca o iei dupa logica ta ar trebui sa iti creasca si pasarica. deci nu iti creste fundul dar vrei merge putin mai cracanata. depinde in ce pozitie vei sta.

| SpKH a răspuns:

Sper ca e o gluma