| anonimouse231532 a întrebat:

Daca faci sex cu o fata, cu prezervativ ea mai este virgina?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mai este virgina, odata ce a avut sex vaginal, indiferent ca a fost sau nu protejat.

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de virginitate a oricarei fete indiferent de varsta avuta, dispare in momentul in care himenul ei intra in contact direct, sau vaginul ei este penetrat de un penis real/adevarat al unui baiat/barbat. Sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de virginitate a oricarei fete indiferent de varsta avuta, dispare in momentul in care himenul ei intra in contact direct, sau vaginul ei este penetrat de un penis real/adevarat al unui baiat/barbat, indiferent daca este montat sau nu prezervativul pe penisul respectiv. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai este virgina daca a avut loc penetrare.

| alina2k18 a răspuns:

Daca ai penisul la fel de mare si de gros ca degetul meu mic garantat ramane virgina!
Cu sau fara prezervativ.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ca a existat penetrare, fie ea chiar si cu prezervativ.

| Emma30555 a răspuns:

Ce intrebari puneti unii! Normal ca nu. Prezervativul e pentru protectie. E ca si cum daca te inseala cu cineva nu se pune ca doar e cu prezervativ laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Prezervativul e magic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| PuntIle a răspuns:

Nu stiu frate daca spargi un balon cu manusi il mai poti umfla?

| Hucake a răspuns:

Daca ți-ai băgați în vagin NU

| SavuLucaDaniel a răspuns:

Nu stiu!

| MariusGheparu a răspuns:

DA

| Gatzi13 a răspuns:

DA! E in regula. Poti sa mai incerci. Doar a cincea oara e riscant. Sau daca te prinde taica-so.