| Alina_2149 a întrebat:

Daca faci sex fara prezervativ ce sanse sunt de a ramane insarcinata?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 5 si 100%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te afli.

| mgtow a răspuns:

Depinde si de baiat daca stie ca o va scoate la timp inainte sa ejaculeze. Daca nu e sigur pe el atunci sansele cresc la 80% si ai nevoie de pildora de 2º zi.

| katy a răspuns:

Lichidul preejeculator contine de asemenea spermatozoizi.barbatul nu simte cand acest lichid iese in timpul actului sexual.deci sanse sunt destule daca spermatozoizii inainteaza

| Nicky29 a răspuns:

Doamne ma mir ca nu a aparut expertu TPU sa zica ca poti ramane insarcinata de la lichidu seminal si mai bine iti pui 10 caciulite.
oricum sansele de a ramane insarcinata daca faci sex fara prezervativ sunt mici atata timp cat el nu ejaculeaza in tine.Sa zicem cam de 5-15%

| Adynna_9523 a răspuns:

No sa ramai insarcinaa daca suntei puitni atentiwinking
Ai grija ca atunci cand prietenul tau este pe terminate tongue saa se abtinaa si sa n faca freoo prostiee (Cred ca stii la ce ma refer) si daca tot vreti sa faceti sex fara prezervativ incecati metoda astawinking
Primul numar il faceti fara prezervativ si restul cu prezevativ ca atuncii aii marii sanse saa ramai insarcinataa big grin
Dar ai mare grijaa cu chestia asta ca nu e de glumawinking
Sper ca ti-am fost de folos kiss mult Nooroc kiss

| Ana213 a răspuns:

100%

| sebiyi a răspuns:

Normal.
Da.
Cu singuratna.

| master_5076 a răspuns:

Pai sansele ar fi de 95% sa ramai insarcinata

| andrei7000 a răspuns:

Daca nu lasa in tine nu are nimic.dar tu sa stii sa scoti eventual sperma din tine.CU APA

| andrei7000 a răspuns:

Asta depinde de tine
, tu trebuie sa te protejezi mai mult
ca el o baga si o scoate dar tu esti ceea care duce

| Iancu_Florentina_1992_dpnG a răspuns:

Am si eu o intrebare: nu am folosit niciodata vreo metoda de protectie si nu am ramas insarcinata. pot sa am cumva probleme?

| Vladbs a răspuns:

Depinde daca partenerul are grija sa o scoata la timp! Nu vrei sa faci sex cu mine?