| Roxanykmititik a întrebat:

Daca fosta prietena a prietenului meu mi-a devenit prietena asta inseamna ca inca ii mai place de el, desi ea este cu atcineva de mult timp?crying((((crying(((mutumesc:*:*

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu. poate ea vrea pur si simplu sa fitsi prieteni.Intr'adevar poate inca tine la el. analieazaz'o vezi cum se comporta si. happy

| foxi a răspuns:

Nu-i sigur! Poate sa fie o joaca a ei!

| Helvete a răspuns:

Nu neaparat.

| maryutza_2205 a răspuns:

Nooo...acuma cine stie poate vrea sa se apropie mai mult d el din nou, ar trebui sa o intrebi daca ii place d prietenul tau,

oricum ai grija