| secre1girl a întrebat:

Daca fostul de uita mareu la mine cand ma vede si zambeste si vorbeste cu inca doi despre k ar putea vorbi?

1 răspuns:
| AndreyG a răspuns:

Ar putea sa vorbeasca despre subiecte obisnuite din cercul lui de prieteni si sa nu fie prea interesat, dovada ca s-ar putea ca inca sa te placa, oferindu-ti mai multa atentie decat lor. Ei bine, tu il cunosti mai bine. daca e tipul de rautacios, s-ar putea sa te vorbeasca de rau. Tu stii cel mai bine.