| Robert8764 a întrebat:

Daca geme cand o penetrez inseamna ca o doare pe saraca fata?

9 răspunsuri:
| Bubiano a răspuns:

Depinde happy, poate ii placesmug

| Iuliiaa a răspuns:

Poate geme si de placere. acum depinde si de cum te comporti tu in pat, daca esti tandru, atent, sigur este de placere. happy

| neutrino a răspuns:

Categoric nu, geme de triste, se astepta la cu totul altceva.

| CheLoo23 a răspuns:

laughing)) decat sa ma uit la Tv la National Geografic mai bine ma uit la voi laughing)

mai sti poate geme si e plina de regrete se astepta la altceva de la tinewinking

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

''saraca fata'' e politicoasa si nu vrea sa te faca sa te simti prost, mimeaza!(daca exista)
mie mi-e mila de tine ca pui astfel de intrebari.

| Naяutσ a răspuns:

De ce nu o intrebi? lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau îi place foarte mult. Vezi să nu urle, că trezeşte vecinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca o doare si simte placere in acelasi timp. Astfel de lucruri se intampla. Data viitoare fi mai tandru si mai delicat.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,iar ai glumite in program!
happy
Nu, e doar politicoasa, poate sa ai noroc de vreuna neinhibata si nu-ti vad deloc bine nici vecinii, nici pe tine!
happy