| amazzzing a întrebat:

Daca himenul s-a rupt dar nu am facut niciodata, cel cu care o sa fac o sa creada ca am m-ai facut sau se va simti k e prima data totus?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa simta ca si cum ai m-ai facut-o, oricum nu o sa creada ca te-ai dezvirginat accidental pentru ca asa sunt majoritatea baietilor

| tenutza a răspuns:

Depinde daca s-a rupt total. Poate nu e asa gravhappy

| amazzzing explică (pentru tenutza):

Tenutza cum adica total? se poate sa nu se fi rupt de tot?

| tenutza a răspuns (pentru amazzzing):

Paii...e posibil, eu nu pot vedea ce ai tu acolo:) Dar exista cazuri. Cauta cazuri asemanatoare pe google sau...nu stiu, take a look inside?:D

uite si aici: http://salvatori.spard-team.com/tag/himen/

| unarab40 a răspuns:

Nu ai scris cum s-a rupt,,,, avand in vedere daca nu e atins cu ceva obiect prin masturbare nu are cum,,, explica mai mult,,, si daca spui cum esti sigura ca e rupt,, poate nu e .....bafta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă respectivul are destulă experienţă, atunci o să-şi dea seama că NU mai eşti virgină!
Evident că, va bănui că ai mai făcut-o...

Toate cele bune.

| greyhound a răspuns:

Rupt, nerupt, cui ii pasa. Va conta ca a facut sex cu tine, nu ca a fost primul sau al treilea

| Oviiyy a răspuns:

Da va simti ca este prima data pentru ca esti stramta

| corina000 a răspuns:

O sa simta ca nu esti virgina.

| HidanFan a răspuns:

Nu va crede laughing))