| Dyony01 a întrebat:

Daca himenul s-a rupt dar nu am facut-o niciodata, cel cu care o sa fac o sa creada ca am m-ai facut sau se va simti ca e prima data totusi?
Adica va simti ca sunt "stramta " si ca nu am mai facut-o?

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu e chiar asa. E si ceva genetic (te nasti larga sau mai stramta) dar vaginul unei virgine e diferit de cel al unei femei care a facut-o de nspe ori. Vaginul unei fete mari e ca talpa pantofului. Cu alte cuvinte, n-are elasticitate si baiatul abia reuseste sa se miste. Doar dupa mai multe partide poate sa o bage in a doua, ca sa nu mai vorbim de a treia. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa introduca penisul si nu o sa vada sange o sa isi dea seama ca nu mai esti fata mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De blestemat nu ai avea de ce, dar e de **** sa te desvirginiezi singura, cum ar fi la un baiat sa isi rupa ata singur

| Miky1 a răspuns:

Asta e o PROSTIE..ai auzit-o de la alte persoane care vorbesc aiurea. Poti fi larga sau stramta chiar daca ai facut-o sau nu.E ca si la baieti- scurta, subtire, groasa, mica, etc. Tine de geneticul pe care il ai.

| mellamella17 a răspuns:

Mai din cate stiu eu nu trebuie sa folosesti ob-uri cand esti virgina.Acum asta e ii zici ca nu mai esti si gatanu-i un capat de lume.

| AlexandraAllyAlexutza2000irimia a răspuns:

Depinde si de persoana, daca este o persoana orgolioasa si mai este ca si,, Toma necredinciosu'' atunci iti urez mult succes...dar o sa-i explici ca nu ai facut altceva.Asa ca sper sa te inteleaga, dar totusi nu stiu cum ti s-a putut sa ti se rupa himenul daca nu ai avut pana acum un contact sexual

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandraAllyAlexutza2000irimia):

Mai exista si masturbare... naiba mai stie cu ce

| Dyony01 explică (pentru AlexandraAllyAlexutza2000irimia):

Pai m-am masturbat, si am folosit si ob-uri. Asta acum 2 ani. Acum am 17 la 15 ani am facut porosia asta. Pe care am s.o regret, si am sa-mi blestem toata viata!

| Jony123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu castravetele de la lidl! de ala ambalat, se protejeaza de sarcini nedoritewinking