| gaby0 a întrebat:

Daca i-am spus unui baiat ca il plac si el dupa aia sa comportat altfel cu mine cand veneau alti copii pe strada in afara de 2 prt de ale mele adica mai urat si cand nu eram decat noi 3 se punea langa mine cand stateaa jos si imi punea mana pe spate si pe fund si ma si pupat odata fara sa vada nimeni si cand ne-am dus la magazin nu mai stiu sigur ce a zis despre mine si vanzatoarea a zis ca ce il place de mine si el a zis ca nu si multa lume zicea asa asta inseamna ca ii place de mine?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Noir a răspuns:

Profita de tine pentru.ca il placi asa de mult.Nu prea cred ca va exista o relatie intre voi doi.Renunta inainte sa suferi mai mult decat suferi acum.

| Sin a răspuns:

Eu zic sa studiezi o carte de gramatica si sa lasi tu baietii.

(nu am inteles nimic din ce ai scris!)

| GymClass a răspuns:

Daca nu-ti pune mana "acolo unde trebuie" degeaba...

| byutxa a răspuns:

Prob ca da thinking da` cred ca este timid thinking