| SunnyFlame a întrebat:

Daca il iubesc...si ma iubeste...credeti ca distanta ar fi un obstacol atat de mare ca sa nu fim impreuna?`:-s

Răspuns Câştigător
| Georgiana21 a răspuns:

Depinde din ce colt privesti problema.
Daca e vorba de distanta doar, nu reprezinta un obstacol foarte mare.
Dar daca vorbim si despre o perioada de timp destul de indelungata, in care sa nu va vedeti, atunci clar va interveni raceala.
Tu stii problema mai bine ca oricine.Raspunsul la intrebare il detii doar tu.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Distanta nu rezolva nimic important e sa va vedeti des.

| forever4you a răspuns:

Daca iubirea este cu adevarat puternica nici-un obstacol nu va conta, insa sunt rare cazuri, pe parcursul relatiei iubirea si conexiunea dintr voi doi nu va mai fi aceeasi, ochii care nu se vad se uita va veti pierde increderea si nu veti mai ajunge la o intelegere, dar daca va iubiti incercati Incercarea moarte nu are si in plus nu ai nimic de pierdutwinking

| koshmarul a răspuns:

Eu de 9 luni ma iubesc cu prietena mea, ea e la 300km departare, eu Firenze, ea Milano, si ne mai certam uneori da nu trece 5 minute si ne sunam si ne impacam si e mai bine decit inainte sa ne certam, am fost la ea de 3 ori, am stat la ea cite 3 zile, eu cred ca daca te iubesticu adevarat treci peste tot inklusiv distanta, daca crei sa mai vb mess. p_pekea@yahoo.it

| xXCrystyanXx a răspuns:

Dragostea nu tine cont de distante.

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Distanta nu este obstacol pentru dragostea adevarata!winking

| hastemele a răspuns:

Da distanta este o mare problema mai ales daca sunteti persoane sociabile. cu alte cuvinte o sa faca sex cu alta

| sandy97 a răspuns:

daca va iubitzi nu are niici o imp.tongue

| SexyGirl10 a răspuns:

Nu, din pacate te inseli.Nici un obstacol nu va poate impiedica dragostea.

| Andrei11_6910 a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat nu