| Hshdb a întrebat:

Dacă îmi bag degetele în vagin sunt la 6a și de menstruatie (nu îmi curge mult sânge ) se poate întâmpla ceva?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te murdaresti de sange

| RAY a răspuns:

Acel sange nu este infectat,daca ar fi infectat deja ai avea o infectie, acel sange nu este o murdarie,nu te cureti de nimic cand ai menstruatie, ovulul vine eliminat atat, astea sunt prejudecati sociale, religioase ca femeia este murdara, spurcata la menstruatie, inainte de a iti baga degetele in vagin te speli cu sapun, spirt, te usti pe maini si o poti face, sau vezi de un vibrator e mai bine

| RAY a răspuns:

| Violleta2022 cum sa se raneasca omule

| Violleta2022 a răspuns:

Te poti rani si infecta.

| just4ubr2015 a răspuns:

Ramai fericita

| bogdanalin2000 a răspuns:

Sa iti placa cel mai probabillaughing)

| Ummm a răspuns:

Sa faci infectie si sa te murdaresti

| RAY a răspuns (pentru Ummm):

Daca acel sange ar fi infectat ea ar avea o infectie deja