| mariapenguin a întrebat:

Dacă îmi bag degetul in vagin o sa mai fiu virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA vei ramane in continuare VIRGINA. In urma practicarii "degeticii", adica a masturbarii intravaginale cu degetul, NU iti va fi afectata virginitatea. Esti si vei ramane in continure VIRGINA pana in momentul intretinerii primului tau contact sexual adevarat cu un baiat/barbat. Iti vei pierde virginitatea doar in momentul in care vaginul tau va fi penetrat de catre penisul unui baiat/barbat, pentru prima data. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ca virginitatea se pierde in urma unui act sexual cu un baiat.

| minrest a răspuns:

O sa te deflorezi. Ce rost are sa iti bagi degetul in vagin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

Cum,dom'ne,ce rost are? Are!

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact cat de placut sau util este sa iti bagi degetul in vagin nu voi sti niciodata, din proprie experienta. Ma gandeam ca daca tine la virginitate, i-ar placea sa o poata si demonstra; iar clitorisul este plasat, in mod judicios si ergonomic, la exterior.

| MiruD a răspuns:

Virginitatea se pierde doar in urma unui act sexual. happy

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Da poti sa iti pierzi virginatatea daca iti bagi degetu in vagin!

Răspuns utilizator avertizat
| georgemandrus a răspuns:

Depinde cat de adanc il bagi.
In vaginul tau se afla o ata care atunci cand penisul partenerului penetraza vaginul se rupe si atunci nu mai esti virgina.