| Biancasata a întrebat:

Dacă îmi curge un lichid alb și mă mai doare din când în când burta înseamnă ca trebuie sa apară menstruația? Trebuie sa îmi vina și mă gândesc ca poate fii din cauza asta

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Scurgerile de secretii vaginale in multe cazuri se pot intensifica si creste cantitativ mai ales in perioada zilelor situate inaintea momentului de inceperea menstruatiei. Fiindca au inceput sa-ti apara si sa se manifeste si senzatii de disconfort si durere se poate considera ca reprezinta simptome premenstruale care prevestesc aparitia urmatoarei menstruatii. Multa sanatate!