| mihaela08 a întrebat:

Daca imi pace de un baiat si el a zis ca nu ne potrivim la caracter dar ne spunem secretele si se uita frumos la mine si imi vb frumos si am facut schimb de parole la id ineamna ca ma pace?

Răspuns Câştigător
| Whatthehell66 a răspuns:

99.99% te place pentru ca are o incredere enorma in tine

0.01% nu te place pentru ca are o retinere. afla care este aceasta"retinere" fa`o sa dispara si att 100% te place.

Dar eu zic ca fara indoiala tine la tine. altfel cum ar fi avut atat de multa incredere in tine?
bye, bye. and take care! happy

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca tine la tine ca un fel de sora happy adica nu ii e rusine sa afli vb cu alte fete si daca iti spune si secretele ca clar ca tine la tine ca la o prietenawinking

| daniella9805 a răspuns:

Probabuil tine la tine ca si la o surioara dar nu se gandeste la mai mult de atat

| Ioana099 a răspuns:

Nu, pentru ca poate sa-ti fie un amic foarte bun

| mihaela08 explică:

In tradevar a spus in fata colegelor ca noi doi suntem ca frati!