| aurelian14 a întrebat:

Daca imi plac baietii tineri slabuti cu fizic de fata inseamna ca sunt gay?

Răspuns Câştigător
| LuizaLiza98 a răspuns:

În mod normal da big grin adică este ciudat să-ţi placă un băiat dar cu fizicul de fată sau poate că nu eşti gay : -/ fiecare aveam plăcerile noastre, fiecare gândim în mod diferit. Poate chestia cu plăcutul băieţilor cu "fizicul de fată " nu v-a dura pentru mult timp poate este o chesie de moment. : -/
P

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| RAY a răspuns:

Inseamna ca esti bisexual, cum suntem majoritatea

| DeathIncarnate a răspuns (pentru RAY):

Daca tu esti cumetre, sa fie in bafta ta, dar nu ne baga pe toti in aceeasi oala.

| RAY a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Eu am inteles daca considera ca sunt fizic frumosi in fine, am spus majoritatea nu am generalizat

| ZEU93 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Asta voiam sa-i zic si eu.

| TheImpaler a răspuns (pentru DeathIncarnate):

True! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Esti gay pentru ca iti plac baietii, nu conteaza de care.

| Cσcσ a răspuns:

Pai iti plac in ce sens? Poate esti bi. big grin

| Leatherleader a răspuns:

Da, asta inseamna.

| AliTheo18 a răspuns:

Daca esti baiat si te atrag baietii, cu orice fel de chip.Yep!

| meinyiddishekop a răspuns:

Domnule Aurelian, s-ar putea sa fiti pedofil.

| LuizaLiza98 a răspuns:

În mod normal da big grin adică este ciudat să-ţi placă un băiat dar cu fizicul de fată sau poate că nu eşti gay : -/ fiecare aveam plăcerile noastre, fiecare gândim în mod diferit. Poate chestia cu plăcutul băieţilor cu "fizicul de fată " nu v-a dura pentru mult timp probabil este o chestie de moment. : -/
Bănuiesc că ai prietenă!? că altfel problema ta îi cam nasoală!
Faza e că una e să-ţi placă cum se îmbracă şi alta să-ţi placă din toate punctele de vedere dacă înţelegi ce vreau să zicwinking Deci ai grijă la plăcerile tale!

| Simplepickup a răspuns:

Înseamnă ca ești un bolnav sexual. Ce sunt cu întrebările astea?