| cristian_2087 a întrebat:

Daca imi place de o fata dar ei ii place de altcineva si am aflat intre timp(de la o prietene de a ei)ca ar vrea sa fim impreuna, dar doar in secret(sa nu afle absolut nimeni), oare ea vrea "in secret" pentru a putea flirta cu respectivul?(era sa uit, in ultimul timp se cam "da la mine", dar numai cand suntem singuri sau pe messenger)

Răspuns Câştigător
| ofataoarecare a răspuns:

Eu zic sa te gandesti de pe acum la alta:-) sincer...pentru ca asta nu merita sa te iubeasca, deoarece vrea sa te ascunda de lume, vrea sa umble cu mai multi etc...pe scurt, vrea sa fii ca si o "roata de rezerva".ma intelegi? si u nu meiti asa ceva! Atat vreau sa stii ca nu e singura fata;-)
Bafta!
Sper ca te-am ajutat!:-)

3 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Eu zic sa nu accepti, pentru ca vrea si cu tine si cu respectivul

| dulcykaLy a răspuns:

O vrea sa stea cu amandoi. ceea ce e cam urat!

| andrey1991 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Dar sunt convins 100% ca daca i-as zice ca nu mai vreau sa continuam, m-ar intreba ca de ce si alte chestii, ba chiar ma suspecteaza ca o insel, deci in situatia mea poate ca ar tine la mine, desi mi-a zis ca nu ar vrea sa avem o relatie serioasa inca. Am vorbite despre aproape orice cu ea, dar na sunt si eu in ceata. Poate ca vrea sa i dea papucii la ala mai stii big grin faci ce vrei, eu mai continui un pic cu ea asa sa vad unde se ajunge, ca oricum acum la vara termin scoala si ma angajez si nu o sa ma mai vad cu ea deci nu prea pierd nimica. happy Tot asa facea si ea cu mine ma suna des si vorbeam pe mess... dar na oricum relatiile in secret nu tin. pana la urma o sa fii cu ea sau ramane cu ala in continuare tongue