| loveless43 a întrebat:

Daca imi place de o fata, ea este foarte frumoasa (in opinia mea cel putin) si eu sunt gen urat si prost si handicapat si retardat mintal, va mai vrea sa fie cu mine sau nu? Adica ea crede ca sunt simpatic si ca stiu sa-i vorbesc frumos, sa o tratez cum trebuie, dar eu sunt cam urat si daca ii arat o poza cu mine va fugi in America. :S

4 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Nimeni nu e urat.Frumusetea e ceva relativ.De exemplu eu pot considera pe cineva urat, iar tu frumos sau invers. Oricum trebuie sa te placa asa cum esti, altfel nu are rost.Arata-i poza sice daca nu te place?!
VIATA MERGE MAI DEPARTE.

| loveless43 explică (pentru Gesara):

Chiar crezi ca e asa de usor? :\ n-o stiu de azi, de ieri...

| gAZAh a răspuns:

Adica ea crede ca sunt simpatic si ca stiu sa-i vorbesc frumos, sa o tratez cum trebuie, dar eu sunt cam urat si daca ii arat o poza cu mine va fugi in America. :S""

Din ce ai scris aici sa inteleg ca nu va cunoasteti personal decat pe net.
Crede-ma, relatiile pe net sunt o prostie.

| Petre_Iulian_George_1992 a răspuns:

Dacă asta e părerea ta despre tine, nu îi bine deloc, încearcă în primul rând să ai încredere în tine.