| rony_6206 a întrebat:

Daca imi place de o fata foarte mult as putea spune ca o iubesc adica ce simt pentru ea nu am mai simtit pentru nimeni stiti voi fluturi in stomac chestii din astea doar ca ea nu cred ca ma place pe mine cum o fac sa se indragosteasca de mine?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca mine:X:Xnui spune nimic in fata fa-ti un id si spune-i diferite lucruri. daca e in scoala cu tine spune-i ca ai si tu pe cineva acolo adica tu:Xhappy si incepeti sa vb despre tine sau ma rog...nu stiu dar eu asa fac:Xhappy

Răspuns utilizator avertizat
| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. poate fi vorba de iubire, depinde si ce varsta ai, dar totodata poate fi vorba si de atractie. Nu poti fi sigur ca nu te place, poate si ea e in aceeasi situatie ca si tinewinking. Parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti deschis cu ea si sa ii spui ce sentimente ai. bye >big grin

| rony_6206 explică:

Pai si ce sa vorbim despre mine sa ma dau fata sau baiat dupa ce ai facut asta tu la ce ai ajuns?

| rony_6206 explică:

Pai si unde ai ajuns dupa ce ai facut asta? si cam despre ce sa vorbim? sa ma dau fata sau baiat?

| cristina_6683 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea.deveniti prieteni mai intai si dupa aceea dar cand sunteti cu adevarat prieteni spune-i sentimentele tale. poti sa incepi sa ii faci si niste avensuri dar e bine sa fiti doar voi doi. puteti iesi la un film romantic, ar fi sweet. si faza cu id daca te demasca ii va arata ca nu ai curajul sa vorbesti cu ea

| rony_6206 explică:

Frate crede-ma ca tot timpu am ajutat-o si m`am purtat frumos cu ea si ea niciodata nu ma baga in seama ii indiferenta nepasatoare complimente in fiecare zi ii spun ca e frumoasa ca nu stiu ce dar se face ca nu ma aude...

| MikyMi a răspuns:

Din cate am inteles sunteti prieteni nu? Nu as recomanda sa te dai altcineva caci daca va afla se va supara foc. De ce nu-ti faci un pic de curaj si o inviti la un local dragut. ii poti cumpara o floricica, beti un suc, va simtiti bine aflati mai multe unul despre celalat si cand esti pregatit marturisestei ca o placi, nu-i spune inca ca o iubesti ca i se urca la cap happy. ai timp sa-i spui ca o iubesti.Bafta nu mai sta pe ganduri ca poate ti-o ia altul. Vorbeste cu fata, arata-i cat de mult tii la ea... Bafta! Sper sa se indragosteasca si ea de tine, daca nu fa-o tu sa se indragosteasca de tine pana peste cap...ai incredere in tine si CURAJ!