| sasasas a întrebat:

Daca imi place de un baiat cum il fac sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| αℓєχυтzα a răspuns:

Zi pe fata.si uita-te fix la el apropiindute fara sa stie el uita-te fix si daca si el se apropie va sarutati. funda

2 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pai intra in vb cu el,priveste-l cu niste ochi veseli si dulci, razi la glumele lui, si mmai este cv fff tare :priveste-l in continuu 20 de sec, si dupa uite-te in alta parte, si vezi daca tot se uita la tine sau daca se uita pe pereti.Si cand vb cu tine,asculta-l cu atentie,si muscati buza de sus,dupa muscati buza de jos, si da asa cu limbuta, umezeste-ti buzele in fata lui si nu isi va mai lua ochii de la elewinking

| MadalinaD a răspuns:

Fii tu, naturala, eleganta si nu uita sa zambesti si sa il privsti printre gene. Funda?