| elementz a întrebat:

Daca imi place o fata si ea de mine care eram apropiati dar nu am mai tinut legatura si nu mai prea vb cu mine cum pot sa o mai apropi putin de mine?big grin

Răspuns Câştigător
| seby8873 a răspuns:

Bogdy, no ofence dar tipa isi va da seama ca e disperat daca se tine dupa coada ei ca un catel. Deci baiete fi atent: in primul rand daca esti cu ea afara sau stiu eu cu mai multi prieteni te apuci si vorbesti cu ea dar sa fi foarte atent la ce spui si nu uita nici odata sa te uit tot timpul la ea. Ochii sunt cea mai importanta arma de flirt. Odata ce s-a inchegat o conversatie, ascult-o cu interes. Asta inseamna sa adresezi intrebari cu privire la ceea ce iti povesteste ca sa ii arati ca esti atent la cele spuse de ea. Si nu in ultimul rand sa ai grija la respiratie tot timpul. Succes

1 răspuns:
| bogdy2009 a răspuns:

Sa te tii dupa ea. dar sa nu pari disperat, sa faceti temele si alte lucruri impreuna, si asea se leaga o relatie.