| IonaAna08 a întrebat:

Daca imi place un baiat si el nu ma place si imi spune ca nu ne potrivim la caracter dar se uita foarte frumos la mine inseamna ca ma place?

6 răspunsuri:
| degette_1911 a răspuns:

Ca te place dar se rusineaza, nu vine la tine sa-ti zica ceva nu ai ce face cu unul ca ala.

| Cdzgariat a răspuns:

Daca va certati si te baga des in sema, si glumeste cu tine inseamna ca incepe sa ii placa de tine deoarece stii proverbul ala"pe cine iubesti necajesti"hee hee)... fundapuppy dog eyes:*.

| LloOlLey a răspuns:

Dar nu trebuie sa va potriviti la caracter. trebuie sa va placeti unul pe altul. baietii in general se uita frumos dupa fetele frumoaselaughing ce e frumos si lui Dumnezeu ii placelaughing ideea e ca cu cat sunteti mai diferiti, cu atat e mai interesanta o discutie. fiecare cu parerea lui si cu gusturile lui.

| Cum0Cheama a răspuns:

Cred ca te place si ii e rusine sa recunoasca laughing

| IonaAna08 explică:

Am uitat sa mentionez ca am facut schimb de parole la mess si vb mult mai mult cu mine de cat cu celelalte fete si ele mi-au zis ca m-ar placa dar nu le am crezut

| IonaAna08 explică:

Am uitat sa mentionez ca ne intelegem bine si ne avem ca fratii asa a zis el si am facut si schimb de parole la mess