| andeeee a întrebat:

Daca imi pune porecle ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Te place sau te uraste depinde cum iti pune porecla pentru ca o porecla te reprezinta daca e de bine te place daca e de rau ins ca te dispretuieste

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Depinde ce porecle iti pune. Poate vrea sa te tachineze pentru ca nu stie cum sa se apropie de tine sau poate chiar n-are ce face si are chef de facut misto.

| Foca a răspuns:

Buna.Porelclele se pun cand iti bati joc de cineva sau cand iti place de cineva, deci tu sti care din elewinking
Succes.
Ciaowinking

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Inseamna ca te alintawinking

| SunshineGirl a răspuns:

Depinde ce fel de porecle. Daca sunt inofesnsive, da. Daca sunt chiar jignitoare...ma cam indoiesc...Acum depinde si ce fel de relatie de prietenie e intre voi.

| deedeelina a răspuns:

Daca sunt alinturi, e ok. Daca sunt porecle rautacioase, e ca sa`si bata joc.

| rebela2011 a răspuns:

Nu stiu multi baieti pun porecle inseamna ca tu trebuie sa-ti dai seama ce fel de porecle iti pun daca usunt dragute inseamna ca ii place de tine daca sunt urate sau in bataie de joc insemna ca vrea doar sa se amuze pe seama ta...mult norocwinking

| Alecssa a răspuns:

Porecla ests ceva ce te caracterizeaza, reflecta modul tau de a fi.