| aspirina a întrebat:

Daca in timp de mancam ea imi atinge picioru cu piciorul ei si il misca incet ce inseamna?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

C-ar cam vrea să ţi-o pună aşa puţin.

| liz23 a răspuns:

Ca in afara de mancare ii place si compania ta...

| Corina a răspuns:

Tu ce crezi? Inseamna ca te iubeste si te vrea!

| moonY a răspuns:

iti transmite:
1.'dupa doua feluri de mancare gatite, n-am mai avut chef sa pregatesc si desertul. dar oricum o sa uiti de el cand iti voi spune ca in seara asta nu mai folosesc replica 'ma doare capul'
2.foloseste arma asta caci vrea sa te convinga sa o lasi sa vizioneze telenovela preferata, nu sa schimbi pe un program de sport
3.se pregateste sa-ti spuna ceva naspa si asta e forma de hipnotizare. tu esti concentrat la piciorul ei, ea vb cu tine, tu n-o auzi cu gandul la noaptea salbatica, si te trezesti a 2a zi ca ai cardul gol "da' nu te-am intrebat aseara daca pot sa-mi cumpar blana asta?"
4. e introducerea de la "stii, tu esti un baiat bun, nu ma meriti. voi suferi pentru tine mult, de aceea mi-am gasit pe cineva care-mi va alina suferinta"

| LaMisto a răspuns:

Dragoste si sexlaughing

| bblock69 a răspuns:

Ca te place...

| usernamemada a răspuns:

Ca te vrea... go tigresmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tine la tine si poate chiar are sentimente mai profunde daca te-a atins in modul astahappy

| dorianfirea a răspuns:

Ca vrea sa faca sex cu tine bha