| Roxy_Roro_1999 a întrebat:

Daca in timpul actului sexual neprotejat ața baiatului se rupe, este posibila afectarea fetei intr-un fel?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu te tai la deget, crezi ca-l afecteaza in vreun fel pe baiat?
Prin analogie, este cam acelasi gen de intrebare, ca sa percepi ce ai simtii tu si el in momentul accidetului tau. happy

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, "pasarica" fetei poate fi manjita cu sangele care se scurge incet sau tasneste cu putere din vasul de sange care se rupe deodata/impreuna cu acea teaca de piele care formeaza frenul, adica asa numita "ata".

| seth2016 a răspuns:

Absolut. Bineinteles ca e afectata. Ata e ca un elastic si cand se rupe o poate lovi.

Din cauza asta e mai bine sa folosesti un prezervativ dintr-un cauciuc mai tare.