| anonim_4396 a întrebat:

Daca inca nu am ajuns la menstruatie si fac sex e posibil sa raman insarcinata? multumesc

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Catalin ai menstruatie? raised eyebrows

10 răspunsuri:
| niki a răspuns:

Cati ani ai? de ce atata graba? esti prea mica pentru sex! e corpu tau ai grija de el.ai toata viata inainte pentru a face sex, de ce te grabesti?

| BomBonika_9617 a răspuns:

Bai rolling on the floor uh ti-ai schimbat sexul si numele nu?laughing pffoai straight face invatati drqq sa scrieti si dupa postati intrebari pe acest site

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu, deloc.

| Infernia a răspuns:

Pai fa in asa fel incat sa nu isi dea drumul in tine...straight face

| MihaEla_8742 a răspuns:

Nu

| daxxy a răspuns:

Nu.nu e posibil:*

| Marcela a răspuns:

Nu

| CrisDdf a răspuns:

Esti fata? o.o

| yasemin a răspuns:

Cati ani ai? de curiozitate asa? teoretic nu poti sa ramai

| JUST1ANIME a răspuns:

... Cataline, esti fata?