| MaiaI a întrebat:

Daca inghiti sperma se intampla ceva? Va rog raspuns

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic

| alyzee a răspuns:

Te faci vinovata de canibalism

| eusicumine98 a răspuns:

Presupun ca o sa ti se faca un bebelus in gura si vei fi nevoita sa il tii acolo timp de 9 luni dupa care trebuie sa il nasti.

| Azµre a răspuns:

Nu, absolut nimic! Atâta timp cât partenerul nu are vreo boală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca esti fata si faci sex oral care e o perversiune de altfel. Mai bine lasa prostia.

| doc69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Perversiune inseamna sa faci o actiune in care sa iti pese numai de nevoile tale si deloc de ale partenerului daca nu cunosti termenii nu te avanta..de ce nu poti sa raspunzi asertiv la intrebare..vezi in dex ce inseamna asertiv ca dupa aia spui ca te-am injurat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doc69):

Perversiune=săvârșire de acte nefirești în viața sexuală. Ti se pare ca sexul anal si oral sunt normale?

| doc69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Defineste tu acte firesti si mai vorbim...e o intreaga discutgie pe tema asta si nu este nici locul nici raspunsul corect la intrebarea pusa e o intrebare raspunzi la ea si gata nu ti-a cerut nimeni sa divaghezi sau sa critici sau sa iti expui parerile proprii mai bune sau mai rele..doar sa dai un raspuns pertinent la o intrebare confunzi procesul de educatie cu raspunul la o intrebare..despre asta e vorba in rest girja mea de ce cosnideri tu si ce vrei si cum gandesti .....nu ma interesezi si nu faci parte din cercul meu de cunostinte

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru vandrei):

FIecare isi apara buba.

| Klandestin a răspuns:

Daca treci si pe la mine n-are nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| VIP3r a răspuns:

Daca esti baiat, ai cateva probleme frate, fa-ti un control.
Daca esti fata ai luat o portie concentrata de multivitamine laughing

| meseriasul88 a răspuns:

Nu se intampla nimic doar e scarbos bleach dar cum ai putut inghiti

| AndreiuuMrrr a răspuns:

O sa mori thinking

| ChuckNorris42 a răspuns:

Creste un pom

| crys23 a răspuns:

Pai daca esti fata nu o sa patesti nimic. Daca esti baiat mergi la psiholog. laughing

| ExtremeAleqZ a răspuns:

Esti fata sau baiat? straight face vei naste un bebelus pe gura caci se va forma timp de 9 luni sub limba
ON: Nu se va intimpla nimic

| maryusdumitru a răspuns:

Vitamine,calciu,omega 3 laughing

| GhenS a răspuns:

E bun?
On: N-are nimic happy