| angelinthedark a întrebat:

Daca intr-o relatie au avut loc multe despartiri si impacari, e posibil ca relatia sa fie ca la inceput, se mai poate face ceva pentru cei 2, mai poate exista iubire?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, da este posibil, insa nu stiu daca mai poate fi chiar ca la inceput, totusi daca cei 2 au sentimente puternice unul pentru celalalt se poate ca intre ei sa mai fie ceva, in iubire orice e posibil.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Despartiri, impacari, hmm... Relatia asta e ceva de genul hopa mitica?

| georgiana a răspuns:

Da, se poate.Adu ceva nou relatiei tale, depanati amintiri precum prima intalnire...sau plecati in concediu sa va relaxati.

| angelinthedark explică:

Buna, este posibil, dar ciorba reincalzita nu are acelasi gust.Acum depinde de ambii parteneri cat de mult se iubesc si daca sunt capabili sa reia relatia, sa fie ca la inceput si sa dea uitarii tot ce a fost rau si sa ierte... orice e posibil, important e sa existe iubire intre cei 2, depinde si relatia care au avut-o insa pot spune ca si eu m-am despartit si m-am impacat de multe ori cu prietenul si a fost foarte ok.

| amalia_9143 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este posibil! Daca mai exista aceea "flacara"intre cei doi e chiar okhappy
Impacarile si despartirile sunt ca un test pentru.ambii partenerihappy