| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti incepi viata sexuala la 15 ani are ceva:-ss ce se intampla daca iti incepi viata sexuala la 15 ani?

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Iti distrugi viitorul si bineinteles ii distrugi pe parintii tai care nu vor sta sa iti creasca odrasla

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Parerea mes est ca e cam devreme la 15 ani,mai ales daca esti fata! poate cirpul tau nu e inca pregatit pentru asa ceva!
insa,daca vrei neaparat sa o faci,ca sa nu se ajunga la ceva rau,sa ai grija cu cine o faci si bineinteles sa te protejezi, si la varsta ta cel mai bine ar fi sa te protejezi cu prezervativ, sa nu bagi anticonceptionale in tine de la 15 aniwinking

| sergiu2 a răspuns:

Nu are nici o inprtanta. asta tine doar de ce crede lumea despre tine.dar iti recomand sa nu le spui parintilor tai.fa oricat sex vreai numai ai grija sa te protejeji

| swagMeOutBitch a răspuns:

Hmm...daca u esti aia dn poza, eu zic sa nu ti-o incepi k nu are p unde sa ti-o dea gagicuto.deci mai bine nu.ce nu stai ne futu*a?

| kolyok94 a răspuns:

Pai o sa fi inlargita xD si o sa devii tarfulita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa te plictisesti mai repede de viata.

| Ralluca1xd a răspuns:

Nu are nimic..fiecare si-o incepe la ce varsta vrea ..depinde ca tu sa fii pregatita pentru acest lucru.