| politista a întrebat:

Daca iti incepi viata sexuala si dupa nu mai continui sa faci sex, ti se poate intampla ceva?

11 răspunsuri:
| RobertoDewilla a răspuns:

O sa morilaughing lol nu ti se va intampla nimicawinking

| dafy a răspuns:

Nup...nu are ce sa ti se intample

| LeontinAndrei a răspuns:

Da, iti pierzi dexteritatea si ti se va face dor. Nu ai ce sa patesti.

| ionutmystic a răspuns:

laughing risti sa mori

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu patesti absolut nimic.

| stejara2 a răspuns:

NU patesti nimic, iar dexteritatea nu ti-o pierzi, e ca mersul pe bicicleta, nu se uita niciodata!

| MoMoScumpik a răspuns:

Nu vei pati nimic. daca vrei iti dau si un exemplu:uitate la batrani, ei au copii(deci siau inceput viata sexuala)dar dupa vreo 10-20 ani si-au mai continuat viata sexuala? nu, deci nu ti se poate intampla nimic. funda?

| whoocares a răspuns:

Doar o sa vrei sa o faci in continuu. dar asta tine de creier si de hormoni. in niciun caz de vreo boala sau chestii d-astea. in cel mai rau caz. nimfomanie.laughing

| Heather2001 a răspuns:

Da sexul iti va lipsi enormlaughing

| wertos52 a răspuns:

Nutongue

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu, stai linistita