| anonim_4396 a întrebat:

Dacă îți place de o fata si o întrebi de cine ii place, fata isi da seama ca o placi intreband-o pe ea?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de tine cum întrebi și de ea cât o duce capu laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca doresti sa afli care este parerea adevarata a fetei in privinta ta, o intrebi in mod direct daca accepta sa deveniti prieteni foarte buni. Nimic mai simplu si in acelasi timp cat se poate de... precis. Succes. Bafta!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil.

| OldSoul a răspuns:

Eu as intreba-o gen
"Hey, dar tu pe cine placi? Desigur, exceptandu-ma pe mine"

E clar ca nu o sa primesti raspunsul la care te astepti tu, dar nici prin modul in care vrei tu sa o intrebi tot nu vei primi acel gen de raspuns.

In schimb, daca o intreb asa, o sa pun putina tensiune pe raspuns, iar in functie de cum raspunde as putea sa-mi dau seama daca ma place sau daca nu.

| Crackman a răspuns:

Dar de ce nu ii spui direct ca o placi?
Risti sa te considere un frate happy

| Satirity a răspuns:

Ai putea sa ii spui direct ca o placi, oricum nu ai nimic de pierdut. Și da, probabil isi va da seama ca o placi daca îi pui astfel de întrebări.