| angishik a întrebat:

Daca iubesc un baiat, dar el place o alta fata, ce sa fac?(am fost cu el aprox o saptamana). Prietena mea cea mai buna il place mult si nu stiu ce sa fac! Sunt disperata! Sa acc asta fara sa lupt pentru el?(el nu o place pe ea, cel putin asa cred) ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| PewDyePye a răspuns:

Voi nu ar trebuie sa-i bagati in seama pe colegii care rad.Ei rad pentru ca le e ciuda ca nu au prieten/prietena.

| angishik explică (pentru PewDyePye):

Mersi mult...dar asta ar trebui sa afle si el!

6 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai daca intre voi s-a terminat si el deja e cu o alta fata, nu stiu daca mai are vreun rost sa te mai complici si sa suferi pentru ca daca ati fost impreuna o saptamana, nu cred ca a simtit ceva pentru tine.

| yekto a răspuns:

Cauta pe altcineva. ai cheltui prea multa energie si finalul ar fi acelasi. nu vad sensul

| roxystomp a răspuns:

Nu trebuie sa te dai batuta! Inca! Mai ai ultima speranta! Pana nu il vezi cu alta nu renunta. Cel putin asa as face eu.

| angishik explică (pentru roxystomp):

Mersi...dar tu sti f bine cat de mult il placi...chiar daca nu-mi recunosti! si plus de asta el place pe alt cineva!
deci asta e finalul! nu mai am ce face! finalul nu e in totdeauna fericit! va multumesc pentru raspunsuri...

| angishik explică:

Ideea e ca el nu are iubita...si s-a despartit de mine pentru ca toti colegi radeau de noi (suntem in aceeasi clasa)